خواستگار سمج رقيبش را مورد تجاوز قرار داد

25 07 2008

فارس: مرد جوان به واسطه علاقه به دختر مورد نظرش خواستگاري را كه رقيب وي بود مورد آزار و اذيت شيطاني قرار داد تا اين فرد از ازدواج با دختر مورد نظر منصرف شود.

عصر روز 21 تير ماه سال گذشته فردي با مراجعه به مسئولان دادسراي امور جنايي تهران از يك جنايت هولناك پرده برداشت.

اين جوان 27 ساله مدعي شد از يك ماه قبل به قصد خواستگاري به منزل خانواده‌اي مراجعه كرده اما بعد از گذشت زماني متوجه شده دختر مورد نظر خواستگار ديگري نيز دارد.

روشن بازپرس شعبه سوم دادسراي امور جنايي تهران در خصوص اين پرونده گفت: اين جوان مدعي شد روزي در حال عبور از خيابان بوده كه خواستگار رقيب به همراه 3 نفر ديگر از دوستانش اقدام به ربودن اين فرد كرده است.

وي ادامه داد: ربايندگان پس از بردن وي به حوالي رباط كريم دست و پاي وي را بسته و اقدام به آزار و اذيت شيطاني وي كرده‌اند و سپس بدن بي‌جان وي را در همان محل رها كرده‌اند.

روشن گفت: 4 مرد متجاوز شناسايي شدند اما مخفيگاه آنان شناسايي نشد و پرونده باز ماند تا اين افراد دستگير شده و به سزاي عملشان برسند.

وي ادامه داد: عصر روز 21 تير ماه سال‌جاري زماني كه خواستگار متجاوز براي تحويل خودروي ثبت‌نامي‌اش به يكي از سازندگان خودرو مراجعه كرده بود دستگير شد و با راهنمايي وي يكي ديگر از دوستانش نيز به دام پليس افتاد.

بازپرس شعبه سوم دادسراي امور جنايي تهران گفت: خواستگار دستگير شده به ارتكاب تجاوز و آزار و اذيت شيطاني شاكي اعتراف كرده و مدعي شد از شدت علاقه به دختر مورد نظرش دست به اين اقدام زده است.

وي افزود: تحقيقات براي دستگيري دو نفر متهم فراري ديگر همچنان ادامه دارد.

Advertisements

کارها

Information
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: